Neden Prefabrik

Neden Prefabrik

En fazla zaman geçirmekte olduğumuz, istirahat için bir an önce gitmek istediğimiz evimizin, uzun yıllar bakımlı ve sorunsuz bir şekilde kalmasını hepimiz istiyoruz. Aynı zamanda estetik bir görüntüye sahip olması da yine bu isteklerimizin başında geliyor. Tüm bu özellikleri her bütçeye uygun bir şekilde bir araya getirerek prefabrik konutlar, huzurlu ve güvenli bir gelecek için yepyeni bir yol.

Deprem yönetmeliğine uygun, TSE belgeli malzemelerden üretürettiğimiz prefabrik konutlar, Galvaniz çelik kullandığımız için Beton binalardan daha fazla ömrü vardır,  Beton binanın hantallığı ve sorunlarını bertaraf eden  prefabrik konutlar, istenilen metrekarelerde ve katlarda inşa edilip kısa sürede ev sahibine teslim ediliyor. Dünya standartlarında ürettiği projeleri, uygun bütçeyle ev sahibi olmak isteyenleri rahata kavuşturuyoruz.

Prefabrik konutlar her şeyden önce size güvenlik sunuyor. Deprem, yangın, sel gibi afetlerde beton binanın yıkım tehlikesine karşın, dayanıklılığı ve hafifliği ile sizi daha fazla garantiye alıyor. Bunun dışında kendi evinizi çizme özgürlüğü vererek, sadece bir evde değil istediğiniz evde yaşama ayrıcalığını yaşatıyor.

İster lüks ister ortalama bir planda olsun bizde ihtiyacınıza en uygun prefabrik konutu bulabilirsiniz.

http://