Haberler

Dubleks Çelik Evler

  • 12/13/2014

Prefabrik Dubleks Hafif Çelik Evler fiyatları ve modelleri açısından tercih edilme sebeblerindendir.Duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak üretilen ve konutun yapılacağı beton platform üzerine monte edilen konut Prefabrike hazır Çelik evler amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak imal edilmektedir.

Tek Katlı Çelik Evler

  • 12/13/2014

Tek Katlı Prefabrik Evler Fiyatları ve Modelleri açısından tercih edilme sebeblerindendir.Duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak üretilen ve konutun yapılacağı beton platform üzerine monte edilen konut Prefabrike hazır evler amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak imal edilmektedir. 

Sosyal ve İdari Yapılar

  • 12/13/2014

Her türlü sosyal ve idari çelik yapılar konusunda uzman mühendislerimiz tarafından projelendirilip imalat ve montajı yapılmaktadır. 

Endüstriyel Yapılar

  • 12/13/2014

Her ebatta müşteri taleplerine göre istenilen özellikte endüstriyel yapılar konunun uzmanı mühendislerimiz tarafından projelendirilip fabrikasyon şekilde üretim ve kurulumu yapılmaktadır. 

http://