Haberler

İki Katlı prefabrik Evler

  • 12/12/2014

İki Katlı Prefabrik Hazır Evler fiyatları ve modelleri açısından tercih edilme sebeblerindendir.Duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak üretilen ve prefabrik hazır konutun yapılacağı beton platform üzerine monte edilen konut Prefabrike hazır evler amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak imal edilmektedir.

Prefabrik Evler Villa

  • 12/12/2014

Prefabrik kelimesi dilimize ingilizceden geçmiştir. “pre” öneki “önce” anlamına gelir. Örneğin “prefix” “ön ek”, “prehistory” “tarih öncesi”, “preview” “ön gösterim” anlamına geliyor. Prefabrik kelimesi dilimezi ingilizce “prefabricated” kelimesinden girmiştir. “Prefabricated” ise “önceden imal...

Tek Katlı Prefabrik Evler

  • 12/17/2014

Tek Katlı Prefabrik Evler Fiyatları ve Modelleri açısından tercih edilme sebeblerindendir.Duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak üretilen ve konutun yapılacağı beton platform üzerine monte edilen konut Prefabrike hazır evler amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak imal edilmektedir.

http://